Kup Kosmetyki


Co kupić do robienia paznokci hybrydowych?

Chciałabyś sama zacząć wykonywać sobie paznokcie hybrydowe albo może nawet zacząć kiedyś robić to za pieniądze? Skompletuj swój pierwszy zestaw do manicure hybrydowego i zacznij cieszyć się paznokciami, które będą piękne przez minimum 2 tygodnie. Wybierz sklep, który ma lakiery hybrydowe oraz wszystkie potrzebne Ci akcesoria. Jeśli nie wiesz co kupić do hybrydy na początek skorzystaj z Naszego poradnika. Dzięki niemu skompletujesz wszystko czego Ci będzie potrzeba bez nerwów, że podczas malowania paznokci braknie Ci jakiegoś produktu.

Lista zakupów rzeczy potrzebnych do wykonania manicure hybrydowego

1. Baza i top hybrydowy

Na początku przygody kup klasyczną bazę hybrydową (na rynku dostępnych jest mnóstwo rodzajów baz od takich do przedłużania po takie, które służą do aplikacji pyłków). Jesli zaś chodzi o top coat również wybierz taki, który zostawia warstwę dyspersyjną, czyli najbardziej klasyczny.

2. Kolorowe lakiery hybrydowe

Kup sobie więcej kolorów, polecamy od 3-do 5 sztuk na początek. Jeśli kupisz tylko jeden szybko będziesz musiała uzupełnić zapas. Nie dlatego, że lakier Ci się skończy tylko dlatego, że się znudzi.

Najlepiej wybierz lampę z diodami Led, dzięki której utwardzisz każdą warstwę jedynie w 30 sekund. Jeśli użyjesz lampy UV będziesz potrzebowała aż 4 razy więcej czasu na utwardzenie każdej warstwy. Wybierz również bezpieczną moc lampy – minimum 24W.

4. Waciki bezpyłowe

Zwykłe waciki bawełniane zostawiają kłaczki na powierzchni paznokci, które mogą zrujnować całą stylizację jeśli je zatopimy w produkcie.

Kilka lub nawet kilkanaście sztuk pilników o gradacji 180/240.

Dzięki niemu odtłuścisz swoje paznokcie pozbawiając je olejków i wilgoci a także przemyjesz warstwę dyspersyjną z paznokci.

Tak jak pisaliśmy na początku najlepiej wybierz sobie sklep, który ma zarówno lakiery hybrydowe jak i inne akcesoria.